Čtěte před nákupem

Vážení kupující, dovolujeme si vás ve stručnosti informovat o základních aspektech nákupu v internetovém obchodě Tabletango.cz. Kompletní informace najdete v obchodních podmínkách. E-shop je zaměřen na prodej skladového zboží, v případě vyprodání produktu ho není možné do nákupního košíku vložit. Skladové zásoby pravidelně doplňujeme, zboží je obvykle opět dostupné do 10 dní od vyprodání. 

Objednávky odesíláme obvykle první pracovní den následující po dni uhrazení. Garantujeme odeslání objednávky nejpozději třetí pracovní den následující po dni uhrazení. Datem uhrazení objednávky se rozumí den přijetí e-mailového oznámení odeslaného Komerční bankou; den uhrazení objednávky se nemusí shodovat s datem splatnosti zadaným kupujícím v příkazu k úhradě. Pokud by se stalo, že objednávka nebude předána přepravci ve výše uvedené lhůtě, obdrží zákazník zboží zcela zdarma - bude mu vrácena celá uhrazená částka včetně přepravních nákladů. 

Veškeré objednávky jsou závazné. Pokud o zboží již nemáte zájem, je třeba požádat o stornování objednávky před odesláním. 

K přepravě zásilek používáme Českou poštu. Nejlevnější cena přepravy činí 0 Kč (obyčejné psaní České pošty), doporučená zásilka stojí 99 Kč.

Pokud očekáváte či vyžadujete službu, kterou neavizujeme a nenabízíme (např. odeslání zboží v den objednání), prosíme, nakupte v takovém obchodě, který garantuje, že Vaše očekávání splní. Tabletango.cz nabízí pouze to, co uvádí.

Do zahraničí (tj. ani na Slovensko) nezasíláme.