Kontakty

Provoz obchodu bude ve dnech 20. - 24. března 2023 omezen z důvodu dovolené. Uhrazené objednávky odesíláme bez omezení do 17. března (platba musí být připsána do 8. hodiny), obnovení běžného provozu je plánováno na 27. března; objednávky poté budou postupně odesílány. Zboží můžete v době dovolené objednávat bez omezení, je však třeba počítat s prodlevou v expedici. V uvedené době rovněž nebude k dispozici zákaznická podpora (telefon, e-mail), prosíme, nevolejte. Vytvořením objednávky vyslovujete souhlas s možnou prodlevou a zavazujete se ji nehodnotit.
_____________________
 
Provozovatel: Pavel Bureš, Na Vinici 446, 274 01 Slaný, IČ 75396114

E-mail: info@tabletango.cz

Na e-mailové dotazy odpovídáme každý pracovní den. Odpověď tak obdržíte buď v den podání dotazu či následující pracovní den. Pro urychlení komunikace uvádějte prosím v e-mailu své jméno případně číslo objednávky. V případě, že e-mail neobsahuje informace potřebné k identifikaci zákazníka nebo objednávky, nelze na něj v plné míře reagovat. 

Dne 16. prosince 2021 došlo ke zrušení zákaznické linky 721 622 722. Číslo je stále v provozu, ale slouží již jen jako osobní telefon provozovatele obchodu. Komunikace s obchodem Tabletango.cz je tedy možná pouze písemně, tj. e-mailem nebo poštou. K zrušení telefonické linky jsme přistoupili z důvodu obrovského nárustu dotazů na informace, které si zájemce o zboží může sám přečíst v obchodě a nemusí kvůli nim volat. Již nemůžeme desítkám lidí denně odpovídat na telefonické dotazy typu "Kolik stojí to pouzdro za 399 Kč?", "Máte tam psáno 8 kusů skladem, kolik kusů máte?" a podobně. Takovéto dotazy nás velmi zdržovaly od vyřizování, balení a odesílání objednávek. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby svéprávným kupujícím, bylo tedy nutné minimalizovat telefonickou komunikaci s osobami, které nejsou schopné chápat psaný text.