Čtěte před nákupem

Z důvodu špatného zdravotního stavu provozovatele bude provoz obchodu ve dnech 31. května - 4. června omezen. Uhrazené objednávky odesíláme bez omezení do 28. května, obnovení běžného provozu je plánováno na 7. června. Zboží můžete objednávat bez omezení, je však třeba počítat s prodlevou v expedici. V uvedené době rovněž nebude k dispozici zákaznická podpora (telefon, e-mail).
 

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás ve stručnosti informovat o základních aspektech nákupu v internetovém obchodě Tabletango.cz. Kompletní informace najdete v obchodních podmínkách. E-shop je zaměřen na prodej skladového zboží, v případě vyprodání produktu ho není možné do nákupního košíku vložit. Skladové zásoby pravidelně doplňujeme, zboží je obvykle opět dostupné do 10 dní od vyprodání. 

Objednávky odesíláme obvykle první pracovní den následující po dni uhrazení. Garantujeme odeslání objednávky nejpozději druhý pracovní den následující po dni uhrazení. Datem uhrazení objednávky se rozumí den přijetí e-mailového oznámení odeslaného Komerční bankou; den uhrazení objednávky se nemusí shodovat s datem splatnosti zadaným kupujícím v příkazu k úhradě. Pokud by se stalo, že objednávka nebude předána přepravci ve výše uvedené lhůtě, obdrží zákazník zboží zcela zdarma - bude mu vrácena celá uhrazená částka včetně přepravních nákladů. 

Veškeré objednávky jsou závazné. Pokud o zboží již nemáte zájem, je třeba požádat o stornování objednávky e-mailem. Nepřijmutí zásilky s objednaným zbožím není platným aktem stornování objednávky.

K přepravě zásilek používáme Českou poštu. Nejlevnější cena přepravy činí 59 Kč, k dispozici je také Balík do ruky a Balík na poštu za 114 Kč. Veškeré zásilky umožňují on-line sledování a jsou pojištěny. V případě ztráty zásilky či poškození zboží během transportu vyplácíme plnou cenu bez ohledu na aktuální stav reklamace u České pošty.

Pokud očekáváte či vyžadujete službu, kterou neavizujeme a nenabízíme (např. odeslání zboží v den objednání, dopravu "zdarma" atp.), prosíme, nakupte v takovém obchodě, který garantuje, že Vaše očekávání splní. Smartum.cz nabízí pouze to, co uvádí.